Nasz OPS

Dyrektor: Grzegorz Koza
Telefon: (18) 471-07-71
e-mail: dyrektor@opskrynica.pl

Główna księgowa: Krystyna Sawka
Telefon: (18) 471-07-75
e-mail: ksiegowosc@opskrynica.pl

Sekretariat: Małgorzata Szewczyk, Małgorzata Górnicka
Telefon: (18) 471-53-68
e-mail: sekretariat@opskrynica.pl

Świadczenia rodzinne i Fundusz Alimentacyjny:
Telefon: (18) 471-07-74, (18) 471-07-78
e-mail: swiadczenia@opskrynica.pl

Asystent rodziny:
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: asystent@opskrynica.pl

Pracownicy socjalni

Krystyna Moskal
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: k.moskal@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Pułaskiego, Leśna, Świdzińskiego, Kościelna, Zdrojowa, Szkolna, Piękna, Kościuszki, Tylicz: Pułaskiego, Ogrodowa, Polna, Konfederatów Barskich, Osada, Wiejska, Wolności, Mochnaczka Niżna

Anna Bulanda
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: a.bulanda@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Słoneczna, Reymonta, Zawodzie, Graniczna, Cmentarna, Wiejska, Zieleniewskiego, Szczawiczne, Nadbrzeżna, Berest

Diana Wnękowicz
Telefon: (18) 471-07-72
e-mail: d.wnekowicz@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Czarny Potok, Rzeźniana, Ludowa, Krótka, Muszynka

Małgorzata Szczepaniec
Telefon: (18) 471-07-72
e-mail: m.szczepaniec@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Źródlana, Mochnaczka Wyżna

Teresa Walencik
Telefon: (18) 471-07-77
e-mail: t.walencik@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Słotwińska, Stara Droga, Sądecka Jaworowa, Tysiąclecia, Popiełuszki, Jastrzębia, Cicha, Wspólna, Piłsudskiego, Zielona, Dąbrowskiego, Podgórna, Czyrna, Piorunka

REORGANIZACJA
Telefon: - (18) 471-07-70
e-mail: sekretariat@opskrynica.pl

Rejon tymczasowo podzielony pomiędzy pracowników socjalnych:

Krynica-Zdrój: Kraszewskiego, Polna, Dietla, Halna, Ebersa, Tylicz: Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Kopernika, Sportowa, Rynek, Boczna, Biskupa Tylickiego, Mur, Polany