Nasz OPS

Dyrektor: Grzegorz Koza
Telefon: (18) 471-07-71
e-mail: dyrektor@opskrynica.pl

Główna księgowa: Krystyna Sawka
Telefon: (18) 471-07-75
e-mail: ksiegowosc@opskrynica.pl

Sekretariat: Małgorzata Szewczyk, Małgorzata Górnicka
Telefon: (18) 471-53-68
e-mail: sekretariat@opskrynica.pl

Świadczenia rodzinne i Fundusz Alimentacyjny:
Telefon: (18) 471-07-74, (18) 471-07-78
e-mail: swiadczenia@opskrynica.pl

Asystent rodziny:
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: asystent@opskrynica.pl

Pracownicy socjalni

Krystyna Moskal
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: k.moskal@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Pułaskiego, Andersa, Leśna, Świdzińskiego, Kościelna, Zdrojowa, Szkolna, Piękna, Kościuszki, Stara Droga, Kraszewskiego (numery 1-150) oraz miejscowość: Polany

Anna Bulanda
Telefon: (18) 471-07-73
e-mail: a.bulanda@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Słoneczna, Reymonta, Zawodzie, Graniczna, Św. Włodzimierza, Wiejska, Zieleniewskiego, Nabrzeżna oraz miejscowości: Berest

Diana Wnękowicz
Telefon: (18) 471-07-72
e-mail: d.wnekowicz@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Czarny Potok, Rzeźniana, Ludowa, Krótka, Reja, Wspólna oraz miejscowości: Muszynka, Mochnaczka Niżna

Małgorzata Szczepaniec
Telefon: (18) 471-07-70
e-mail: m.szczepaniec@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Cicha, Podgórna, Wysoka oraz miejscowość: Mochnaczka Wyżna

Anna Zygmunt
Telefon: (18) 471-07-77
e-mail: a.zygmunt@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: ul. Źródlana oraz miejscowość: Czyrna

Jolanta Urbańska
Telefon: (18) 471-07-77
e-mail: j.urbanska@opskrynica.pl

Rejon działania:

Krynica-Zdrój: Słotwińska, Sądecka, Jaworowa, Tysiąclecia, Popiełuszki, Jastrzębia, Nitribitta, Piłsudskiego, Zielona oraz miejscowość: Piorunka

Robert Kubiczek
Telefon: (18) 471-07-77
e-mail: r.kubiczek@opskrynica.pl

Robert Kubiczek

Krynica-Zdrój: Kraszewskiego (od numeru 151), Polna, Dietla, Halna, Ebersa, Nowotarskiego, Dąbrowskiego oraz miejscowość: Tylicz